Príjemné bývanie a zaslúžený oddych v Petržalke

Príjemné bývanie a zaslúžený oddych v Petržalke

LUXUS, AKO NIKDY PREDTÝM.

Starší obyvatelia Petržálky, si isto spomínajú na pláž, ktorá sa kedysi rozprestierala na petržálskej strane, hlavného toku Dunaja. Názov tejto mestskej pláže bol Lido.

Presne tento istý názov ponesie aj nová štvrť, na tomto území- Nové Lido. Bude sa nachádzať na pravom toku Dunaja a ponúkne jej obyvateľom luxus, príjemné bývanie a zaslúžený oddych a relaxáciu.

Nové Lido sa bude rozprestierať medzi mostom Apollo a Starým mostom Čiastočne bude Nové Lido presahovať až k Prístavnému mostu.

Tento projekt spája mestskú kultúru, s oddychovou zónou. Preto ho budú tvoriť dva základy, a to:

1. Nábrežný pás: Bude to priestor pre zábavu a oddych. Tento priestor bude pokračovaním Sadu Janka Kráľa Zrekultivujú sa porasty v lesoch a vytvorí sa nová sieť chodníkov pre peších, aj cyklistických chodníkov.

2. Zastavané územie: Tento priestor sa bude nachádzať medzi hrádzou a diaľnicou. Tu sa bude rozprestierať zastavaná časť. Miesta, ktoré sa plánujú zastavať sú momentálne schátralé a nevyužité Okrem obytných domov tu budú samozrejme aj kaviarne, obchody, parky a administratívne priestory.

Samozrejme bude napojenie na už existujúce cyklochodníky a na hrádzu. Aj keď dátum realizácie ešte nie je známy, nakoľko projekt obsahuje niekoľko sporných bodov, tak vyzerá tento projekt veľmi zaujímavo a určite bude v dohľadnej dobe veľmi dobrou investíciou.

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. 

Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť. Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií