Petržalka. Slovenský New York

Petržalka. Slovenský New York

Speváčka Alicia Keys v jednej svojej pesničke zložila ódu na New York. Okrem iného v nej opisuje toto majestátne mesto ako „betónovú džungľu“. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že by naša Petržalka mohla byť slovenským New Yorkom? Avšak určite nie kvôli tomu, že ju niektorí mnohokrát dehonestujú pomenovaním „betónové sídlisko“. Petržalka je skvost medzi sídliskami. Je najväčším sídliskom na Slovensku. S možnosťami, ktoré im tie ďalšie môžu v tichosti závidieť.

Nech sa páči! Vitajte v Petržalke...

...v sídlisku neobmedzených možností. Vyložte si nohy a predstavte si, že sedíte v krásnom letnom počasí na tráve, pri jazierku, s knihou a drinkom v ruke. Môžete sa poprechádzať po miestnych častiach a uliciach, zajesť si v jedinečnej reštaurácii UFO alebo v iných lokáloch, ísť za kultúrou, zašportovať si, zabaviť sa na ihrisku, v nákupnom centre a potom, ísť domov. Do vášho bytu v slovenskom New Yorku. V Petržalke... Páči sa vám takáto predstava? Chceli by ste mať na dosah Central Park, Brooklyn alebo Manhattan? Všetko to môžete mať v Bratislave – Petržalke. Stačí sa iba ponoriť do predstáv a uveríte tomu, že to je možné. Ak stále neveríte, možno vás presvedčia niektoré „naj“ vlastnosti tohto úžasného miesta na bývanie vo veľkomeste:

Aká je teda Petržalka?

naj P rístupnejšia najľudnat E jšia naj T eplejšia naj R ekreačnejšia najvyu Ž ívanejšia n A jšopingovejšia najpohod L nejšia naj K ultúrnejšia najvyb A venejšia Existuje mnoho superlatívov, ktoré by detailnejšie opísali Petržalku. Jedno je však isté, milovaná, nenávidená, ospevovaná, odcudzovaná, zelená, betónová, tichá, rušná...stále to bude ona. Bude to miesto, ktoré je stvorené pre mestský život, pre krásne bývanie a rozumnú investíciu, ktorá sa vám určite vyplatí. Ak sa vám páči, nájdite si v nej svoje miesto, svoj domov...

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. 

Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť. Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií