Novostavby v Petržalke 1. časť

Novostavby v Petržalke 1. časť

Novostavby v Petržalke

Dnešný pohľad na Petržalku sa už vôbec nepodobá na osemdesiate a deväťdesiate roky minulého storočia, kedy sa v nej zrodili prvé činžiaky. V súčasnosti má nový vzhľad. V podstate už za niekoľko rokov pribudlo na tomto najobývanejšom sídlisku množstvo bytových domov a komplexov, bytoviek, viladomov a polyfunkčných budov. Keďže je o toto sídlisko stále veľký záujem (aj napriek tomu, že je kúsok od ruky), developeri nezaháľajú a realizujú stále nové a nové projekty. V tomto článku si povieme o novostavbách v bratislavskej mestskej časti – Petržalka, v ktorej predávame nehnuteľnosti pre našich klientov.

Pripravované novostavby

V súčasnosti je k dispozícii jeden projekt, ktorý je v príprave. Jeho názov je SEPTIMO 2.
Ide o polyfunkčný objekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava Petržalka, na križovatke ulíc Gogoľova a Údernícka. V objekte sa bude nachádzať 32 trojizbových, dvojizbových bytov a apartmánov a 34 parkovacích miest v exteriéri a 14 v suteréne. Začiatok výstavby je plánovaný v lete 2018.

Novostavby vo výstavbe

Medzi bytové objekty, ktoré sa už začali stavať patrí Matadorka, EINPARK a Petržalské Dvory. Matadorka je moderný bytový komplex nachádzajúci sa na križovatke ulíc Údernícka a Kopčianska. Bytový komplex EINPARK sa nachádza na Zadunajskej ceste a tvoria ho 1 až 4-izbové byty s rozlohou od 30 až do 168 metrov štvorcových. Petržalské Dvory sú významné hlavne kvôli ultraenergetickej triede bývania, o ktoré je v poslednom čase veľký záujem. Byty sa nachádzajú na Úderníckej ulici.

Vypredané novostavby

Nové bytové objekty, ktoré sa už medzitým vypredali sú Slnečnice, Slnečnice Južné mesto, Háj Park II, Starý háj, Rezidencia Draždiak, Muchovo námestie, SOLAR a Flat 75.
O týchto, ale aj predchádzajúcich novostavbách si bližšie povieme v ďalších pripravovaných častiach.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií