Novostavby v Petržalke – 2. časť – novostavby v príprave

Už v minulom článku o novostavbách v Petržalke sme vám predstavili novinky v developerských projektoch, ktoré sú úspešné a je po nich veľký dopyt. Petržalka – najväčšie sídlisko nielen u nás na Slovensku, ale aj v strednej Európe sa postupne mení, obnovuje, renovuje a dopĺňa o nové moderné bytové kúsky. Pre niektorých betónová džungľa, pre niektorých miesto, kde to na bratislavské pomery srší zeleňou, parkami, ihriskami a perfektným občianskym vybavením, pre iných to môže byť oáza pre pokojné bývanie a pre mnohých domov na správnom mieste.

Aktuálne je v tejto mestskej časti Bratislavy naplánovaný jeden developerský projekt, s ktorého výstavbou by sa malo začať už toto leto. Jeho názov je SEPTIMO 2.

Kde bude SEPTIMO 2?

Tento moderný bytový komplex, ktorý je prioritne určený pre náročných, cieľavedomých a rozhodných ľudí sa nachádza na križovatke ulíc Gogoľova a Údernícka. Táto lokalita je dobre známa vďaka skvelej občianskej vybavenosti a možnosti využitia rôznych služieb. Núdza nie je ani o športové zariadenia (kúpalisko, fitness centrum) a aktivity ako napríklad korčuľovanie alebo cyklistika. Do historického centra Bratislavy to pešo zvládnete cez Most SNP.

Byty v SEPTIME 2

Ak sa vám tento polyfunkčný objekt páči, mali by ste vedieť, že ponúka iba trojizbové a dvojizbové byty a apartmány na troch podlažiach. Ďalej má k dispozícii 14 miest v podzemnom parkovisku a 34 parkovacích miest na vlastnom pozemku.

Dispozícia bytov je prehľadná a jednoduchá. Byty pozostávajú zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne s obývačkou alebo spálňou. Výhodou týchto bytov je nadštandardné presvetlenie miestností a vôbec, celého bytu. Ak máte záujem, môžete si prikúpiť aj pivničné kobky.

V ďalšej časti si povieme o novostavbách, ktorých výstavba momentálne prebieha.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií