Je realitný servis motiváciou pri kúpe alebo predaji

Je realitný servis motiváciou pri kúpe alebo predaji?

Nedávno sme rozprávali o motivátoroch, ktoré nás podnecujú ku kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľností. Išlo o referencie, odporúčania a zdieľanie skúseností medzi známymi. V tomto článku si predstavíme ďalší „nástroj“, ktorý môže naštartovať rozhodovanie o kúpe či predaji nehnuteľnosti. Ide o realitný servis. Realitný servis alebo služby, ktoré poskytujú realitné kancelárie a realitní makléri svojim klientom je pridaná hodnota, benefit, niečo navyše alebo to, čo každý považuje za „zbytočne vyhodené peniaze“. Je to naozaj tak? Myslíte si, že sú to naozaj vyhodené peniaze?

Za služby sa platí...

Podnikatelia, ale ja zákazníci sa častokrát oháňajú frázou „za služby sa platí“. A majú pravdu! Funguje to všade, kde sa pohneme. Tento trend k nám prišiel zo „západu“ a udomácnil sa aj u nás. Služby alebo benefity sú motivátory, ktoré sprevádzajú každú činnosť v podnikateľskom alebo inom spoločenskom prostredí. Je to niečo, čo stojí čas, námahu a peniaze. V súčasnosti sme zvyknutí na to, že svoj čas, ktorý je pre každého drahocennou záležitosťou, chceme venovať na nejaké lepšie a hodnotnejšie ciele. Preto veci, ktoré vedia robiť iní, zveríme im, aby ich vykonali čo najlepšie a k našej spokojnosti. Ak sme spokojní, peniaze, ktoré na tieto veci vynaložíme, nie sú podstatné. Realitné služby sú takisto spôsob, akým realitné kancelárie a ich makléri šetria čas, nervy a takisto aj náklady, ktoré sú spojené s vybavovaním rôznych dokumentov a byrokratických „naťahovačiek“. Služby, ktoré vám poskytne realitná kancelária sú hlavným prínosom pre jej klientov. Sú to práve existujúci klienti, ktoré tieto služby oceňujú a využívajú ich opakovane. No a ak si myslíte, že sú realitné služby vyhodené peniaze, opýtajte sa tých, ktorí majú s nimi ozajstné skúsenosti. Možno vás presvedčia, že sa do toho určite oplatí ísť, nech to stojí, čo to stojí!

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. 

Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť. Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií