Bývať v meste, ale cítiť sa ako na dedine

Bývať v meste, ale cítiť sa ako na dedine?

Sídlisko Slnečnice, ktoré vyrástlo na konci Petržálky, je mnoho ľuďom veľmi známe. Slnečnice sa delia na zónu Mesto- bytové domy  a na zónu Viladomy- rodinné domy. Veľa ľudí už našlo v tomto komplexe svoj domov.

Stále sa stavajú nové domy, ktoré čakajú na svojich majiteľov. V decembri sa spustil predaj nových bytov v zóne Mesto.

V týchto dňoch je dostupných už len pár bytov a domov, ktoré nie sú predané. A to je jedinečná šanca.

Projekt Slnečnice poskytuje aj skvelé možnosti financovania, o ktorej sa môžete dočítať viac na oficiálnej web stránke projektu.

Výhod bývania v tomto komplexe je mnoho. Aj keď ste stále v meste, tak máte pocit, že bývate v modernej dedine. Lokalita je veľmi tichá, blízko sú lesy, hrádza a mnoho športových aktivít. Len na skos je to ku jazerám a kúsok do centra. Z niektorých bytov je výhľad na hrad, aj na krásne lesy a lúky.

Pre rodiny s malými deťmi je tu materská škola, mnoho nových ihrísk, parkov a aktivít počas celého roka.

Na svoje si prídu aj psíčkari, nakoľko sú to krásne veľké lúky, blízko je voda a je tu veľká psíčkarská komunita.

K dispozícií sú aj novootvorené obchody, množstvo parkovacích miest, reštaurácie a dobrá dostupnosť do centra autom, alebo autobusom.

Ak vás tieto riadky zaujali, tak najlepšia možnosť je objednať sa na obhliadku a presvedčiť sa o týchto skvelých podmienkach na bývanie, na vlastné oči.

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. 

Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť. Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií